Lektorzy hiszpańskiego Warszawa

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to wykwalifikowani nauczyciele języka hiszpańskiego, w większości native speakerzy z Hiszpanii lub Ameryki Pd. To pasjonaci którzy kochają uczyć i cały czas doskonalą swoje umiejętności w tym kierunku aby ich zajęcia były stale ciekawe, angażujące oraz skuteczne. Cały czas również objęci są opieką dyrektora ds. nauczania który zawsze czuwa nad jakością zajęć i służy pomocą.

Miguel - Dyrektor ds Metodyki Nauczania i Native Speaker

 Pochodzę z Kadyksu (Andaluzja), konkretnie z Ubrique, ale kiedy byłem młodszy, miałem 18 lat, mieszkałem w Madrycie przez 2 lata. Później mieszkałem przez kilka miesięcy w Walencji, Barcelonie i Badajoz, a także w różnych miejscach w Andaluzji.
Znam angielski, hiszpański (to mój język ojczysty), niemiecki i trochę holenderski. Aktualnie uczę się także języka polskiego.
Przez 2 lata uczyłem języka hiszpańskiego w przedszkolu w Niemczech i ukończyłem studia magisterskie na kierunku „Hiszpański dla obcokrajowców”. Przez 3 lata uczyłem także w Sewilli a później w szkołach językowych w Warszawie.
Zacząłem uczyć, ponieważ mieszkając w Niemczech i studiując psychologię pedagogiczną, zdałem sobie sprawę, że podobają mi się języki i pomysł podróżowania po świecie ucząc hiszpańskiego, poznając ludzi, nawiązując przyjaźnie i wzbogacając swoje życie.
Najbardziej lubię pracować obserwując, jak moi uczniowie uczą się i jak w ciągu zaledwie kilku tygodni zaczynają mówić po hiszpańsku i mają ze mną dobry kontakt. Nie sądzę, że jestem dobrym nauczycielem tylko dlatego, że prowadzę zajęcia, ale staram się słuchać moich uczniów, czego oczekują, w jaki sposób i w jakim czasie chcą się uczyć. Staram się coraz bardziej doskonalić swoje umiejętności. Chcę Was wszystkich nauczyć jak najwięcej! Zatem rozwijam się dzięki Wam wszystkim! Zwykle do nauczania wykorzystuję różnorodne zasoby takie jak muzyka, zdjęcia, gry, memy i wiele innych. Kiedy uczniowie śmieją się i uczą poprzez zabawę, ich umysły relaksują się bez kortyzolu i lepiej zapamiętują. Lubię za każdym razem zmieniać technikę, aby zajęcia nie były nudne.
Prywatnie, mam wiele różnych zainteresowań. Uwielbiam gotować, choć nie zawsze. Interesuję się fotografią, grami wideo, malowaniem, bardzo lubię kino i spacery po lesie i górach. To tylko niektóre z moich zainteresowań, a mam ich więcej, ale jeśli chcesz je poznać, musisz przyjść, nauczyć się hiszpańskiego i porozmawiać ze mną :)


Andrea - Native Speaker

Urodziłam się w Peru, ale przez 17 lat mieszkałam w Hiszpanii a dorastałam w Sewilli (Andaluzja).
Hiszpański jest moim językiem ojczystym. W szkole uczyłam się francuskiego jako pierwszego języka i angielskiego jako drugiego, uczę się także chińskiego oraz polskiego. Przez całe życie wykonywałam różne prace, a jedną z nich było nauczanie. Mam doświadczenie w pracy z bardzo małymi dziećmi, a także z nastolatkami, młodszych uczyłam języka angielskiego, a starszych matematyki, francuskiego, fizyki i rysunku technicznego. Uwielbiam uczyć, ponieważ z dnia na dzień widać jak druga osoba rozwija się i robi postępy. Jednocześnie, sama wiele się nauczyłam ucząc innych i doskonaląc techniki nauczania. Jedną z najważniejszych rzeczy w tej pracy jest to, że każda lekcja jest przydatna w naszym codziennym życiu i że każde zajęcia są zabawne i ekscytujące.
Jestem osobą wesołą, która lubi widzieć innych szczęśliwych, zabawnych i trochę szalonych. Od zawsze zgadzam się ze zdaniem, że życie jest dla nas jak lekcja, podczas której będziemy popełniać błędy, ale zawsze będziemy gotowi się uczyć i rozwijać.
Jestem miłośnikiem jedzenia i uwielbiam gotować (zwłaszcza gotować dla innych), uwielbiam podróżować aby poznawać nowe kultury i tradycje, lubię wędrówki, przyrodę (góry i plażę). Jedną z moich pasji jest rysowanie, a także taniec (choć nie tańczę dobrze). Uwielbiam poznawać nowych ludzi i wspólnie dzielić się doświadczeniami i hobby. Zapraszam na lekcje hiszpańskiego ze mną a przekonasz się, że wkrótce będziemy mogli ze sobą porozmawiać na wiele tematów! :)