Hiszpański kursy wakacyjne Warszawa

Wakacyjne kursy Hiszpańskiego / Warszawa - stacjonarnie oraz online

Planujesz wyjazd do kraju hiszpańskojęzycznego i chcesz w krótkim czasie rozwinąć swoje umiejętności językowe? Hiszpańskie kursy wakacyjne w Warszawie to oferta przygotowana przez Español con Logica, która pozwoli Ci osiągnąć ten cel, dzięki atrakcyjnej, dopracowanej formule zajęć i wsparciu doświadczonych native speakerów. Prowadzimy kursy grupowe stacjonarne i online w niewielkich zespołach od 4 do 6 osób, co pozwala na stworzenie kameralnej, przyjaznej atmosfery i skuteczną pracę nad szlifowaniem języka hiszpańskiego każdego z uczniów uczestniczących w zajęciach. Widoczny progres notowany przez naszych kursantów, zarówno w obszarze twardych umiejętności językowych, jak i kompetencji miękkich związanych ze wzrostem pewności siebie w komunikowaniu się po hiszpańsku dowodzi, że postawienie na wakacyjny kurs hiszpańskiego w Español con Logica jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!


Intensywny kurs wakacyjny hiszpański Warszawa

Na jakiej zasadzie działają kursy wakacyjne w szkole Español con Logica? Przede wszystkim w ich ramach pracujemy w niedużych grupach utworzonych na podstawie aktualnego poziomu zaawansowania kursantów. Co istotne, uczymy nie tylko osoby, które miały już do czynienia z hiszpańskim, ale także zupełnie początkujących kursantów pragnących postawić pierwsze kroki na drodze do swobodnego posługiwania się tym językiem. Czym usługa: wakacyjne kursy hiszpańskiego Warszawa różni się od proponowanych przez nas kursów semestralnych odbywających się w ciągu roku szkolnego? Przede wszystkim oferujemy kursy bardziej intensywne, dzięki którym w krótszym czasie można nauczyć się tego co podczas roku szkolnego na tradycyjnych kursach.

Oferujemy:

  • kurs 48h w 3 miesiące od połowy czerwca do połowy września, 2 x w tygodniu po 2h. Ten kurs dedykujemy szczególnie osobom chcącym nauczyć się od podstaw.
  • kurs 32h, kurs intensywny, przewidziany na 2 miesiące: 2 x tydz. po 2h lub 1 miesiąc: 4 x tydz. po 2h. Grupy na  wszystkich poziomach zaawansowania A0-C1.
  • kurs 24h, kurs lekki, mniej intensywny: 2 miesiące: 2 x tydz. po 1,5h lub 1 miesiąc: 3 x tydz. po 2h. 
  • kurs 18h, kurs konwersacyjny, 1 x tydz. po 2h. Od poziomu A2. Dla tych którzy chcą szlifować swój hiszpański podczas wakacji. Gwarantujemy dużo rozmów, ciekawe, choć czasem kontrowersyjne tematy, zaangażowanych i pełnych energii nauczycieli.

Hiszpański kursy wakacyjne Warszawa i nie tylko – poznaj pełnię naszej oferty!

Wakacyjne kursy hiszpańskiego prowadzone stacjonarnie Warszawie oraz w formie online to nie jedyny ciekawy element oferty, jaką dla uczniów przygotowała nasza szkoła hiszpańskiego Warszawa. Co jeszcze możesz w niej znaleźć? Chcąc uczyć się u nas tego niezwykle przydatnego we współczesnym świecie języka, masz do wyboru różnorodne kursy hiszpańskiego Warszawa, w tym m.in.:

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!