Hiszpański kursy wakacyjne Warszawa


Wakacyjne kursy Hiszpańskiego Warszawa

Planujesz wyjazd do kraju hiszpańskojęzycznego i chcesz w krótkim czasie rozwinąć swoje umiejętności językowe? Hiszpański kursy wakacyjne Warszawa to oferta przygotowana przez Español con Logica, która pozwoli Ci osiągnąć ten cel, dzięki atrakcyjnej, dopracowanej formule zajęć i wsparciu doświadczonych native speakerów. Prowadzimy kursy grupowe stacjonarne i online w niewielkich zespołach od 4 do 6 osób, co pozwala na stworzenie kameralnej, przyjaznej atmosfery i skuteczną pracę nad szlifowaniem języka hiszpańskiego każdego z uczniów uczestniczących w zajęciach. Widoczny progres notowany przez naszych kursantów, zarówno w obszarze twardych umiejętności językowych, jak i kompetencji miękkich związanych ze wzrostem pewności siebie w komunikowaniu się po hiszpańsku dowodzi, że postawienie na wakacyjny kurs hiszpańskiego Warszawa w Español con Logica jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!

Efektywny kurs wakacyjny hiszpański Warszawa

Na jakiej zasadzie działają kursy wakacyjne w szkole Español con Logica? Przede wszystkim w ich ramach pracujemy w niedużych grupach utworzonych na podstawie aktualnego poziomu zaawansowania kursantów. Co istotne, uczymy nie tylko osoby, które miały już do czynienia z hiszpańskim, ale także zupełnie początkujących kursantów pragnących postawić pierwsze kroki na drodze do swobodnego posługiwania się tym językiem. Czym usługa: wakacyjne kursy hiszpańskiego Warszawa różni się od proponowanych przez nas kursów semestralnych odbywających się w ciągu roku szkolnego? Przede wszystkim możesz wybrać optymalną dla Ciebie długość kursu. Oferujemy:

  • kurs 12h, który trwa jeden miesiąc wakacji,
  • kurs 24h, przewidziany na dwa miesiące wakacji,
  • kurs 48h, który odbywa się przez cztery miesiące – od czerwca do września.

Istotny czynnik wyróżniający naszą ofertę: kursy wakacyjne hiszpański Warszawa stanowi także unikalna tematyka zajęć. W porównaniu z kursami semestralnymi jest ona lżejsza, o bardziej wakacyjnym charakterze, co sprawia, że cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród osób, które chcą zwiększyć swoje kompetencje językowe m.in. przed wyjazdami urlopowymi.

Hiszpański kursy wakacyjne Warszawa i nie tylko – poznaj pełnię naszej oferty!

Wakacyjne kursy hiszpańskiego prowadzone stacjonarnie Warszawie oraz w formie online to nie jedyny ciekawy element oferty, jaką dla uczniów przygotowała nasza szkoła hiszpańskiego Warszawa. Co jeszcze możesz w niej znaleźć? Chcąc uczyć się u nas tego niezwykle przydatnego we współczesnym świecie języka, masz do wyboru różnorodne kursy hiszpańskiego Warszawa, w tym m.in.:

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!