Indywidualne Lekcje Hiszpańskiego - Warszawa


Harmonogram kursów
Dni i godziny zajęć ustalane indywidualnie.
  • 1 h zajęć / 60 min. - 130 zł
  • Pakiet 10h zajęć - 1200 zł
  • Pakiet 10h przy 2 osobach - 790 zł/os.
  • Pakiet 10h przy 3 osobach - 670 zł/os.
  • Pakiet 40h zajęć - 4400 zł


Chcesz nauczyć się płynnie mówić po hiszpańsku i szukasz zajęć sam na sam z lektorem? W takim razie oferta: hiszpański lekcje indywidualne Warszawa jest wprost stworzona dla Ciebie! Oferujemy intensywny kurs języka hiszpańskiego Warszawa prowadzone przez doświadczonych native speakerów, którzy poświęcą całą uwagę rozwijaniu Twoich umiejętności językowych. W dowolnej chwili możesz rozpocząć naukę w formie stacjonarnej lub online, w zależności od Twoich potrzeb. Indywidualne lekcje hiszpańskiego Warszawa w Español con Logica to profesjonalne zajęcia językowe w korzystnej cenie – zapewniamy możliwość zakupu kursu w korzystnych pakietach np. po 10 godzin lekcji.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego Warszawa – dlaczego warto się do nas zgłosić?

Nasza szkoła hiszpańskiego Warszawa Español con Logica udowadnia, że nauka języka to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na naszych solowych zajęciach nie będziesz się nudzić, a dzięki przyjaznemu i empatycznemu nastawieniu lektora przełamiesz swoją blokadę językową. Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszej oferty.

  1. Zajęcia dopasowane do Twoich celów: nasze indywidualne kursy hiszpańskiego są skrojone na miarę Twoich potrzeb i celów. Niezależnie od tego, czy chcesz opanować podstawy, przygotować się do matury, czy poprawić swoje umiejętności biznesowe, nasi nauczyciele dostosują przebieg zajęć do Twoich oczekiwań.
  2. Intensywny kurs hiszpańskiego Warszawa: indywidualne lekcje pozwalają na intensywną pracę, co przyspiesza osiągnięcie postępów w nauce języka hiszpańskiego. Dzięki temu osiągniesz swój cel szybciej, niż myślisz!
  3. Elastyczność czasu: możliwość dostosowania grafiku lekcji do Twojego planu dnia sprawia, że nauka hiszpańskiego staje się łatwiejsza i wygodniejsza.
  4. Skupienie na mowie: indywidualne lekcje pozwalają na większe skupienie na praktyce mówienia. Dzięki temu nabierzesz pewności siebie i będziesz swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim.
  5. Kreatywność i motywacja: nasi nauczyciele stosują różnorodne metody nauczania po to, by nauka była ciekawa i motywująca. Dzięki temu zanurzysz się w języku hiszpańskim i odkryjesz jego piękno.

Odkryj fascynujący świat hiszpańskiego języka i kultury dzięki naszym indywidualnym kursom hiszpańskiego w Warszawie. Nauka z nami to gwarancja satysfakcji z osiąganych postępów.

Zapoznaj się również z innymi pozycjami w naszej ofercie – dostępne są w niej różnorodne kursy hiszpańskiego Warszawa, w tym m.in.:

Zapraszamy do kontaktu!