Maturalne kursy hiszpańskiego Warszawa

HARMONOGRAM
  • Dni i godziny zajęć dostosowane do planu lekcji uczniów
  • 48h x 60 min. / semestr
  • Indywidualnie, w grupach (4-6 osób) lub w parach

Myślisz o egzaminie maturalnym z języka hiszpańskiego? Sprawdź ofertę: kursy hiszpańskiego przygotowujące do matury Warszawa w naszej szkole językowej! Pomożemy Ci zdobyć pewność siebie i umiejętności językowe potrzebne do osiągnięcia sukcesu na egzaminie maturalnym. Przygotowujemy do matury z hiszpańskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Maturalne kursy hiszpańskiego Warszawa – przygotuj się do egzaminu z pomocą doświadczonych specjalistów!

Kursy przygotowujące do matury z języka hiszpańskiego prowadzone w formie semestralnej obejmują pełen zakres materiału wymaganego na egzaminie maturalnym. Pod okiem wykwalifikowanych native speakerów będziesz mieć szansę rozwijać umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania. Poczuj się pewnie podczas każdego z tych zadań! W trakcie kursów poznasz:

  • egzaminacyjne strategie – nasi lektorzy nie tylko przekażą Ci wiedzę, ale także podpowiedzą skuteczne strategie egzaminacyjne, które pozwolą Ci osiągnąć jak najlepsze wyniki na maturze,
  • autentyczne materiały – korzystamy z materiałów edukacyjnych, takich jak artykuły prasowe, nagrania audio i filmy, dzięki czemu kursanci przyzwyczajają się do użytkowego języka hiszpańskiego, który napotkają nie tylko na maturze, ale i na późniejszych etapach edukacji, a także życia zawodowego i prywatnego,
  • zadania egzaminacyjne – na zajęciach działamy w oparciu o aktualne zadania egzaminacyjnych, co pozwoli Ci być przygotowanym na wszystkie możliwe wyzwania, które spotkasz na egzaminie maturalnym,
  • praktyczne ćwiczenia w naszej szkole będziesz trenować umiejętności mówienia i pisania poprzez praktyczne ćwiczenia, które pozwolą Ci swobodnie wyrażać myśli w języku hiszpańskim.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz formę zajęć do Twoich preferencji.

Skuteczne kursy hiszpańskiego przygotowujące do matury Warszawa

Przygotowując się do matury z hiszpańskiego, rozwijasz kompetencje językowe, które mogą Cię wyróżnić podczas rekrutacji na studia czy podczas poszukiwania pracy. Nasze kursy przygotowujące do matury w Warszawie zapewnią Ci wsparcie, motywację i fachowe przygotowanie do egzaminu.

Poznaj całą ofertę, jaką przygotowała nasza szkoła hiszpańskiego Warszawa:

Wybierz Español con Logica!