KURS HISZPAŃSKIEGO WARSZAWA CENNIK

Kursy grupowe

 • Zajęcia grupowe dla dorosłych i młodzieży 
 • Zajęcia w siedzibie firmy lub online
 • Małe grupy (4-6 osób)
 • Różne poziomy zaawansowania (A1 - C1)
 • Zajęcia z native speakerami z Hiszpanii 
 • Możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego poziom znajomości języka

 • Nauka języka hiszpańskiego jest świetną formą inwestowania w siebie, ale jak każda inwestycja, wiąże się z wydatkami. Kurs hiszpańskiego Warszawa cena stanowi więc zagadnienie, które w naturalny sposób interesuje osoby pragnące uczyć się tego pięknego języka. Jako Español con Logica oferujemy zajęcia grupowe prowadzone przez native speakerów z Hiszpanii w korzystnej cenie, dzięki czemu nie musisz wydawać fortuny, aby rozwijać się u nas językowo. Sprawdź, ile kosztują nasze kursy i rozpocznij fantastyczną przygodę z nauką hiszpańskiego!

  Kurs hiszpańskiego Warszawa cena – zainwestuj w rozwój kompetencji językowych

  Ważnym elementem oferty naszej szkoły są atrakcyjne grupowe lekcje hiszpańskiego Warszawa. Kierujemy je do osób w różnym wieku – kursy prowadzone w Español con Logica cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży, jak i osób dorosłych, w tym seniorów. Dużym atutem naszych zajęć jest to, że realizujemy je w niewielkich grupach liczących od 4 do 6 osób, dzięki czemu każdy ich uczestnik ma pewność, że będzie mu poświęcona odpowiednia ilość uwagi. Innymi powodami, dla których wiele osób szuka informacji na temat tego, jak kształtuje się kwestia: kurs hiszpańskiego Warszawa cena w naszej szkole, są także: luźna, przyjazna atmosfera sprzyjająca przełamywaniu blokady językowej, różnorodność poziomów zaawansowania (od A0 do C1) oraz możliwość regularnej współpracy z native speakerami z Hiszpanii. Warto dodać również, że uczestnicy kursów grupowych w Español con Logica mają szansę otrzymać certyfikat potwierdzający poziom znajomości języka hiszpańskiego.


  HARMONOGRAM KURSÓW  W REGULARNEJ OFERCIE

  Kurs standardowy 48h :

  2 razy w tygodniu po 1,5 godziny
  • Grupa A1.1 : Śr - Czw 18:40 - 20:10
  • Grupa A2.2 : Śr - Czw 17:00 - 18:30
  • Grupa B1 : Pon - Pt  18:30 - 20:00 

  Kurs 30h
  1 raz w tygodniu po 2 godziny 
  • Grupa A0 : Sobota  12:00 - 14:00


  Kurs 24h

  1 raz w tygodniu po 1,5 godziny
  • Grupa C1 Wtorek 18.30 - 20:00


  Grafik pozostałych kursów w trakcie tworzenia.

  Jesteśmy otwarci na propozycje godzin uczniów.


  Kurs hiszpańskiego Warszawa cennik – ile kosztuje nauka języka w Español con Logica?

  Jak wygląda kwestia: koszt kursu języka hiszpańskiego Warszawa w naszej szkole? W przypadku kursu semestralnego cena wynosi 1440 złotych za 48 godzin zajęć. Należy przy tym pamiętać, że do rozpoczęcia kursu niezbędne jest spełnienie kryterium minimalnej liczby chętnych – 4 osoby. Warto zaznaczyć, że kursy grupowe języka hiszpańskiego mogą być prowadzone zarówno w siedzibie naszej szkoły, jak i w formie online. Co istotne, liczba godzin w ramach kursu zależy od jego rodzaju.

  Sprawdzony kurs hiszpańskiego Warszawa cena

  Aktualnie prowadzimy następujące rodzaje kursów:

  • semestralny kurs standardowy składający się z 48 godzin zajęć – jego koszt wynosi 1440 złotych, a zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 1,5 godziny,
  • kurs obejmujący 30 godzin zajęć – jego cena to 1200 złotych, a zajęcia w jego ramach odbywają się raz w tygodniu i trwają 2 godziny,
  • kurs zawierający 24 godziny zajęć – koszt tego kursu to 1080 złotych, a zajęcia odbywają się w jego ramach raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny.

  Nasza szkoła hiszpańskiego Warszawa oferuje nie tylko kursy grupowe z native speakerami, ale także inne warte uwagi pakiety zajęć, w tym m.in.:

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

   Uwaga: Minimalna liczba osób, która gwarantuje rozpoczęcie kursu to 4 osoby.